Balustrady

  • Balustrady ze stali

    Balustrady wykonywane z bardzo wysokiej klasy stali nierdzewnej. Stosowana przez nas stal może być wykorzystywana wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Balustrady ze stali kwasoodpornej nie są tylko trwałe, ale również elegancie i nowoczesne. Nasze balustrady wykonujemy ze stali polerowanej lub szlifowanej o różnych kształtach: rur okrągłych, profili kwadratowych o różnym wypełnieniu w postaci prętów, linek itp. Balustrady ze stali nierdzewnej łączone są za pomocą metody TIG, która pozwala na trwałe połączenie ze sobą elementów stalowych, bezdymowe i bez żadnych zabrudzeń w domu klienta. Po obróbce spoina jest niewidoczna.

  • Balustrady stal drewno

    Wykonujemy balustrady stalowe połączone z drewnem. Stal łączona jest tu z bardzo starannie dobranym jakościowo drewnem krajowym (dąb, buk, jesion) lub gatunkiem drewna egzotycznego (merbau, sapeli, badi, iroko, teak). Elementy drewniane pokrywamy powłoką lakieru o wysokiej odporności na ścieranie. Połączenie tych dwóch elementów tworzy ładną i elegancką całość.

  • Balustrady stal szkło

    W naszej ofercie znajdziecie również Państwo mieszankę balustrady stali kwasoodpornej oraz szkła. Szkło montowane jest jako wypełnienie balustrady. Używamy szkieł hartowanych odpornych na uderzenia oraz stłuczenia. Szkło o różnej kolorystyce i strukturze (przezroczyste, przypalane, mleczne).

Zobacz naszą galerię zdjęć